PONUKA MASÁŽÍ

Masážam sa s prestávkami venujem od roku 2012. Keďže som absolvovala množstvo nadstavbových kurzov ako napríklad - thajská olejová masáž, havajská olejová masáž, masáž hlavy a šije, reflexná masáž chodidiel a mnoho iných, pričom zároveň viem zapojiť aj vedomosti zo školy tradičnej čínskej medicíny, rozhodla som sa neponúkať masáže rozdelené do rôznych kategórií, ale preferujem vybrať masáž podľa individuálnych požiadaviek a potrieb klienta na základe detailnejšieho rozhovoru.

Rozhovor môže byť základný kŕatky vrámci prvého stretnutia pred masážou, alebo rozsiahly vrámci obsiahleho dotazníka - tento trvá cca 90-120 minút.

Používam len kvalitné rastlinné oleje bez vône v BIO kvalite, alebo s esenciálnymi olejmi. V ponuke je aj masáž BIO konopným olejom (masáž +3 EUR)

Masáž Vám viem samozrejme prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek a preferencií podľa svojích možností.

(po predchádzajúcich skúsenostiach si dovolím uviesť, že "intímne" masáže neponúkam, aby sme predišli nedorozumeniam)

CENNÍK:

30 minút - 25€
40 minút - 30€
60 minút - 40€
90 minút - 60€

Podrobný dotazník podľa princípov tradičnej čínskej medicíny:
90-120 min.  - 80€ 

Opakované stretnutie ohľadom TCM:

30 min. - 30 EUR

Relaxačná masáž na mieru

Masáž, ktorá Vás uvoľní, keď to potrebujete. Uvoľní nielen svaly, ale aj psychiku. Oddýchnete si, naberiete novú energiu. Je skôr pomaľšia a trošku menej intenzívna. V rámci relaxačnej ako aj intenzívnej masáže viem samozrejme kombinovať rôzne techniky.

Intenzívna masáž na mieru

Masáž, ktorá ide skôr do hlbších štruktúr a je zameraná viac na problémové partie daného človeka. Ako názov napovedá, ide o intenzívnejšiu masáž. Ako som spomenula vyššie, viem kombinovať rôzne techniky, ktoré individuálne vieme dohodnúť.

Individuálna akupresúrna masáž - na základe dotazníka

Akupresúra sa odvíja od tradičnej čínskej medicíny. Je veľmi podobná akupunktúre, pričom sa nevyužívajú na stimulovanie akupunktúrnych bodov ihly ako pri tradičnej akupunktúre, ale využíva sa tlak prstov, alebo sa používa pomôcka na to určená. Tlakom a masážou sa stimulujú akupunktúrne body a účinok je podobný ako pri akupunktúre. Táto masáž je vhodná pre ľudí, kde by akupunktúra potenciálne vedela pomôcť na harmonizovanie organizmu, ale existuje u nich strach z ihiel, alebo strach z potenciálne nepríjemneho pocitu z pichania ihiel. 

Túto masáž vykonávam prevažne na základe individuálneho podrobného rozhovoru a dotazníka podľa princípov tradičnej čínskej medicíny. Na základe výsledku viem určiť individálne, ktoré body a aká masáž je pre klienta najvhodnejšia, aby sa telo čo najefektívnejšie harmonizovalo. 

Iné typy masáží - masáže sa dajú rôzne kombinovať

Reflexná, alebo relaxačná masáž chodidiel

Masáž hlavy

Masáž rúk (dlane, prsty, chrbát ruky)

Antimigrenózna masáž (zahŕňa masáž šije, hlavy, prípadne tváre)


V prípade nejasností ma neváhajte kontaktovať ideálne mailom - priestor.nina@gmail.com

Alebo sms, prípadne WhatsApp na čísle: 0948 90 92 92.